ADI SOYADI GÖREV TARİHİ
M.Saadettin ARTUNÇ 29.08.1957-27.10.1958
Şevket YURDAKUL 21.11.1958-23.05.1959
Muammer KÖSEBAY 16.05.1959-28.07.1960
Ömer ÇETİNBAŞ 30.07.1960-03.01.1961
A.Cevdet BAŞARAL 30.04.1962-09.08.1961
Behçet OĞUZ 09.08.1965-25.11.1968
İbrahim ŞİŞMANOGLU 28.11.1968-13.12.1973
Mustafa TÜTÜNCÜ 16.06.1973-02.08.1978
Talat SUNGUR 26.07.1978-07.03.1980
A.Namık TÜZÜN 11.03.1980-08.10.1985
Nizamettin GÜVEN 11.09.1985-24.11.1987
Taner GÜNKUT 20.11.1987-30.04.1990
Sadettin GENÇ 31.08.1990-28.08.1995
M.Ekrem ATALAY 28.08.1995-15.09.1999
Mustafa PEKDEMİR 20.09.1999-01.10.2004
Selim CEBİROĞLU 11.10.2004-07.05.2008
Mustafa DÜNDAR 04.09.2008-02.09.2013
Ufuk SEÇİLMİŞ 02.09.2013-22.09.2014